Minőségirányítási vezető

Szakterületek:
IT / Mérnök
Karrierszint:
Tapasztalt (3-5 év)
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
A felsoroltak közül bármelyik
Angol
Német
Kategória:

Feladatok:

  • minőségügyi tevékenységek tervezése, koordinálása
  • kapcsolódó dokumentációs rendszer kialakítása, ellenőrzése, karbantartása
  • minőségügyi eljárások, módszerek, technikák fejlesztése
  • javaslatok, intézkedések megtétele a termékek minőségének biztostására, folyamatos javítására
  • vevői elvárások, visszajelzések nyomon követése, a vevői megelégedettség növelése
  • beszállítók minőségképességének vizsgálata, auditok bonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3-5 év)
  • Magabiztos Angol nyelvtudás (Német előny)
  • Vevőorientált szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók