Tejipari betanított munkás

Szakterületek:
Szakmunka / fizikai munka
Karrierszint:
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

Feladatok:

  • Sajtkészítmények gyártásában történő besegítés
  • Vaj-és egyéb sajtkészítmények előállítása
  • Higiéniai utasításnak megfelelő takarítási munkák elvégzése
  • Élelmiszeripari higiéniai és technológiai előírások betartása
  • Saját munkaterület és a gépek, eszközök rendben tartása és tisztítása

Elvárások:

  • általános iskola végzettség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Érvényes tüdőszűrő lelet
  • 12 órás műszak vállalása
  • Előny: Debreceni, hajdúböszörményi, balmazújvárosi, hajdúnánási és hajdúdorogi lakhely

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, bejelentett munkalehetőség
  • Órabérhez plusz anyagi juttatás (jutalmak)
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 507 1668-as telefonszámon keresztül kérhető.

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók