Minőségellenőr/Méréstechnikus

Specializations:
Sales / Logistics
Career level:
Mid-level (3-5 years)
Location of work:
Hajdú-Bihar megye
Style of work:
Full time
Qualification:
Language knowledge:
Category:

Feladatok:

  • Az operációhoz szükséges anyagok, alkatrészek, segédanyagok, szolgáltatások teljes körű beszerzése, beszerzési igények teljesítése
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése, beszállítók versenyeztetése
  • Ártárgyalások lefolytatása a beszállítókkal, szerződéskötési folyamat lebonyolítása
  • Szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése, szállítási elmaradások elemzése
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Termelési területtel való együttműködés és folyamatos kommunikáció
  • Beszállítók értékelése, fejlesztése, tenderekben való részvétel
  • Beszerzési költségek optimalizálása
  • Statisztikák és beszámolók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Határozott, feladatorientált személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek, rendszerekben való gondolkodás
  • Jó kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó készség
  • Hajlandóság külföldi betanulásra

Előny:

  • Német nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Multinacionális környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 36 30 259 5573-as telefonszámon kérhető!

Application
I have not applied for the company's job advertisements before, I would like to register.
I have already applied and registered