Vegyész

Szakterületek:
IT / Mérnök
Karrierszint:
Junior (1-3 év)
Tapasztalt (3-5 év)
Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
társalgási - Angol
Kategória:

Feladatok:

  • Speciális anyagok, hidrokolloidok, szilikonok, polimerek, szintetikus kenőanyagok, felület-nemesítő anyagok feltérképezése
  • Közreműködés az anyagok alkalmazásával kapcsolatos műszaki fejlesztések kidolgozásában, bevezetésében
  • Az anyagok vizsgálatához szükséges laboratóriumi mérések kidolgozása, laboratóriumi fejlesztések végrehajtása
  • Mérési riportok, statisztikai elemzések, kimutatások készítése, elsősorban a kémiai jellegű vizsgálati területeken
  • Aktív együttműködés a gyár egyéb területeivel, különösen a Lean és 6 sigma területek szakembereivel

Amit elvárunk:

  • vegyész vagy vegyészmérnök végzettség
  • legalább 3 év gyakorlat az anyagvizsgálat, anyagfejlesztés, vegyészeti vizsgálatok és azok gyakorlati alkalmazása területén
  • erős anyagismereti, analitikai, műszaki-gyakorlati ismeretek és készségek. MsOffice ismeretek
  • önálló gondolkodás, kreatív munkavégzés
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Gyakorlati tapasztalat az ipari folyamatok és technológiák optimalizálása és statisztikai elemzése területén
  • Minőségirányítással kapcsolatos ismeretek, gyakorlati tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér, cafeteria juttatások
  • segítőkész, lelkes munkatársakból álló csapat
  • folyamatos képzési lehetőség, külföldi szakmai utak (1-4 hét/év)
  • modern, kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat