Édességipari munkás - Sütés (Békéscsaba)

Szakterületek:
Szakmunka / fizikai munka
Karrierszint:
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Békés megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
a. Alapfokú végzettség
Nyelvismeret:
Kategória:

Fizikai, Segéd, Betanított munka

Betanított munka

Főbb feladatok:

  • Linzerek, édességipari termékek sütőbe való helyezése
  • Sütő figyelése, kezelése
  • Regálok kihelyezése a hűtési területre
  • Anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fizikai teherbírás
  • Megbízhatóság
  • Meleg tűrése

Előny:

  • Békéscsabai, vagy Békéscsaba környéki lakhely
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Kiemelt bérezés
  • Heti fizetés készpénzben vagy bankszámlára
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 526 8602-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók