Termelési Supervisor

Szakterületek:
Gyártás / Termelés
Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
d. Főiskola
e. Egyetem
Nyelvismeret:
közép - Angol

Feladatok:

• a termelési tervek nyomon követése,
• a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
• projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
• LEAN folyamatokban való részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére,
• szabadság és túlóra tervezése,
• vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
• 70/30 % termelés/iroda.

Elvárások:

• főiskolai vagy egyetemi diploma,
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
• rendszerszemlélet,
• kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
• nyitott, kezdeményező és elkötelezett személyiség,
• felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Amit nyújtunk:

• versenyképes bérezés,
• széleskörű juttatási rendszer,
• bejárási támogatás,
• szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos továbbképzések,
• emberközpontú vállalati kultúra,
• igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
• jó munkahelyi légkör.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a termelesisupervisor1541@hsa.hrszoftver.hu e-mail címre várjuk!

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat