Karbantartó

Szakterületek:
Szakmunka / fizikai munka
Karrierszint:
Tapasztalt (3-5 év)
Munkavégzés helye:
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

Feladatok:

  • gépsorok, termelő berendezések folyamatos üzemelésének biztosítása
  • eseti üzemzavarok gyors elhárítása
  • hibák, javítások dokumentálása
  • megelőző karbantartási tevékenység ellátása

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (erősáramú villanyszerelő/géplakatos/ gépszerelő/karbantartó) vagy egyéb releváns végzettség
  • ipari berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
  • jó diagnosztizáló és problémamegoldó képesség
  • nagyfokú önállóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • több műszakban való munkavégzés vállalása

Munkavégzés helye:

  • Tiszafüred

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat