Lakatos (Békéscsaba)

Szakterületek:
Szakmunka / fizikai munka
Karrierszint:
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Békés megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

Feladatok:

  • Öntőgépeken napi karbantartási feladatok ellátása
  • Az üzem területén felmerülő javítások karbantartások elvégzése, a gépek, berendezések üzemképes állapotban való tartása
  • Új öntvény gyártására való átálláskor szerszámcsere elvégzése a gépbeállítási lap alapján
  • A munkavégzéshez tartozó nyomtatványok szabályos vezetése, kezelése és állagmegóvása

Elvárások:

  • Fémipari területen szerzett végzettség (lakatos, karosszéria lakatos, esztergályos)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Békéscsaba, vagy Békéscsaba környéki lakhely

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix alapbér + cafetéria + munkába járás támogatása
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon kérhető!

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók