Csomagoló-Címkéző (Ebes)

Szakterületek:
Szakmunka / fizikai munka
Karrierszint:
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag háztartási termékek címkézése, csomagolása
  • Gyártósori gépek kiszolgálása, termékek sorjázása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • Munkaterület tisztántartása

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Min általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Monotonitás tűrése
  • Jó állóképesség

Az állás betöltésénél előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk Önnek:

  • Munkanélküli segély, egyéb ellátás, illetve főállás mellett is végezhető!
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Hosszú távú, rugalmas munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés+ éjszakai műszakpótlék
  • Heti kifizetés (Ajánlatunk 2019.03.31-ig érvényes)
  • Kétműszakos munkarend, 12 órás munkaidő
  • Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk (Debrecen, Sáránd, Létavértes, Monostorpályi, Hosszúpályi, Mikepércs)

Munkavégzés helye:

  • Ebes

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 678 9786-os telefonszámon keresztül kérhető!

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók