Betanított segédmunkás (Szarvas)

Szakterületek:
Szakmunka / fizikai munka
Karrierszint:
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Békés megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

Feladatok:

  • Lámpa alkatrészek összeszerelésre történő előkészítése
  • Minőségének ellenőrzése, becsomagolása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Fizikai munkabírás, monotonitás tűrés
  • Pontoság

Előny:

  • Összeszerelő üzemben szerzett tapasztalat
  • Közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Könnyű, fizikai munka
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha

Munkavégzés helye:

  • Szarvas

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Bővebb információért hívja a +36 30 983 2527-es telefonszámot!

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók