Kikészletező (Orosháza)

Szakterületek:
Szakmunka / fizikai munka
Karrierszint:
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Békés megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

Feladatok:

  • A folyamatos termeléshez szükséges alkatrészek, anyagok megfelelő helyre és időben történő oda- ill. előkészítése
  • Alkatrészek tárolása, sérülés és hibamentességének figyelése
  • A biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • A munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Műszaki rajz ismeret és/vagy műszaki rajz alapján történő munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség, monotonitás tűrése

Előny:

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínál:

  • Betanított, könnyű fizikai munka
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos jövedelem, béren kívüli juttatások: cafeteria, jutalom

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon keresztül kérhető!

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók