Operatív beszerző

Szakterületek:
Kereskedelem / Logisztika
Karrierszint:
Junior (1-3 év)
Tapasztalt (3-5 év)
Munkavégzés helye:
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Angol
Kategória:

Feladatok:

  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Alkatrészek rendelése, rendelések nyomonkövetése, esetleges módosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Megrendelések és visszaigazolások adminisztrációja
  • Beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló és proaktív munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat