Termelésirányító

Szakterületek:
Egyéb állások
Karrierszint:
Junior (1-3 év)
Tapasztalt (3-5 év)
Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

Feladatok:

  • termelési tervek nyomon követése
  • irányított állomány munkájának szervezése, szabadságok és túlórák tervezése
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési tervek létrehozása, nyomon követése
  • termelési mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre
  • projektekben való aktív részvétel
  • LEAN folyamatok figyelemmel követése, javaslatok készítése a menedzsment részére

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás (alap, kommunikációs szint)
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat.előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat